הספר הראשון שלי

יש לי יום חג היום !
הרגע הזה הגיע, בו אני עומד גבוה על שפת המצוק ולא רואה את אזור הנחיתה, כשמצנח מחובר לגבי ותוהה איך והאם כדאי בכלל לקפוץ לצניחה החופשית הזו שנקראת – הוצאת ספר! 
אני לא מאמין שאני כותב את השורות אלו, אבל אין ברירה, מסתבר:)
קפצתי.

בהתררררגשות 🤩 אין סופית שעוטפת את גופי מזה מס' יממות ולא נותנת לי מנוח ומרגוע, אני מה זה שמח לעדכן על המכירה המוקדמת של פרי עטי –
מכאן אתה ממשיך לבד

מטרת המכירה המוקדמת היא לתת לחברים שלי, מהעולם האמיתי\ וירטואלי את ההזדמנות לרכוש במחיר מבצע ולהיות מהראשונים לקבלו.
הספר יודפס במהלך חגי תשרי וברגע שהוא יראה אור אני אשלח אותו אליכם או בכל דרך אחרת אדאג שתקבלו אותו.

אני גם מאד מאד מאד! מתרגש להודיע על שת"פ מיוחד במינו שלדעתי לא היה כמותו בארץ.
חלק נכבד מהתמלוגים שאקבל בתקופה הקרובה, יתרמו לנוער בסיכון ובסכנת חיים ואעביר את הכסף פעם בחודש ישירות להנהלת "בית השאנטי" שעושים עבודה נדירה ביפו ובדרום הארץ.
התוצאה של שת"פ זה הם שני דברים מופלאים שיכולים לתת לתחילת השנה שלכם מתנה נהדרת ומלאה אור:
1:הספר- "מכאן אתה ממשיך לבד"– סיפור מיוחד שטרם סופר ונעשה בארץ.
2: תרומה מיוחדת לאלו שבאמת צריכים, שהיא שזורה עמוק בעלילת הסיפור ובמטרת הוצאת הספר לאור.

אז שתיהיה לכולנו שנה מיוחדת, שונה ומלאה בטוב ושתמיד נהיה בצד הנותן.
שנה טובה!

אז על   מה  הספר בעצם?

יום אחד לקח צורי קינג את אופניו ויצא למסע שלא נעשה – הקפת ישראל על אופניו עם תיקים, מספר קופסאות שימורים ומטרה – לתרום לנזקקים. אבל גם הוא לא שיער מה המסע הזה ילמד אותו ואיך ישנה אותו. במהלך שעות רכיבה אינסופיות הוא נתקל בצדדים מרתקים, ייחודיים, קשים ומאתגרים של ישראל על שלל צדדיה, פגש דמויות מרתקות שאפשר כנראה לפגוש רק במסע מסוג כזה, חווה רגעי משבר, פגעי מזג אוויר, אבל לסוף המסע הגיע בחתיכה אחת.

"מכאן אתה ממשיך לבד"- הוא ספר עלילתי ששוזר בתוכו חוויות סוחפות של סיפורים אישיים נוגעי לב, עם נופים עוצרי נשימה מהארץ והעולם. ממסע לרכס ההימליאה ומפגש עם המקומיים עד לטבע המתפרץ של איטליה, צרפת ושוויץ. הספר שלפניכם מתאר את המסע הייחודי והחד פעמי שעבר, ויגרום לכם להתפעל, להתרגש, לכאוב, להשתאות ואולי אף לרצות לקחת מחר בבוקר את האופניים שלכם ולצאת למסע דומה.  

"מכאן אתה ממשיך לבד" – הוא ספר מרתק וייחודי שהקוראים אותו עלולים במהלך הקריאה להידבק בחיידק המסעות ופשוט לעזוב הכל ולהתחיל לנדוד.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *