צלם ים – "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ".

אנחנו לעתים נפגשים עם אנשי חזון, מיזמים ויזמים שדומים לנו הגורמים לנו להגיב ב : "בואנה מדהים מה שהם עושים, חבל שאין יותר מהסוג שלהם…" לאחרונה התחלתי להתכתב ולקרוא על אודות- אתר צלם ים. ושוב אותה התגובה של:  "בואנה מדהים…" חזרה על עצמה.

"רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ".  את המשפט הנ"ל אפשר להגדיר כמייצג בצורה הכי טובה את המיזם\אתר המדהים והמיוחד כ"כ שנקרא: צלם ים.

צלם ים
יואב נקש, הצלם והמייסד. ציטוט אהוב מסרט: "I am just the Garbage man – Big Wednesday"

יואב נקש, עורך ראשי, כתב- צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. הקים אתר\פורטל עם אנרגיות נדירות עם בלוג עשיר ותמונות ממכרות שקשה שלא "לחפור" בהם ולשאוב עוד מידע והשראה מעולם הגלישה והספורט.

"צלם ים הינו פורטל ישראלי איכותי אשר ייחודו בא לידי ביטוי בשילוב המובחר של אמנות הצילום והמילה הכתובה. כמו הים, כך גם האתר: מרתק ויפה כאחד! תכניו, העוסקים בים, בספורט, בחברה, בתרבות ובסביבה, מתעדכנים באופן דינאמי על בסיס יומי ומתפרשים על מכלול רחב של ידיעות מקור מן הארץ והעולם. באתר צלם ים נכונה לכם גלישה מהנה בין גלים רבים של תוכן עשיר, מגוון, מעניין ומקורי. אצלנו כל חדשה היא מרעישה, כל כתבה היא סיפור קצר נפלא, כל דעה הוא נושא למחשבה וכל תמונה היא כמו משיחות מכחול על בד קנבס לבן." (מתוך אתר צלם ים)

סצנת הגלישה, האופניים, טיפוס הרים ובכלל כל ענפי ספורט האקסטרים תפסו תנופה מאד גדולה בשנים האחרונות, והבאזז סביבם הוא ענק. מיזמים ברוח "צלם ים" ללא ספק אחד מהגורמים העיקריים לעניין הרב והביקוש שרק הולך וגדל אצל כל שכבות הגיל ובכל מקום בארץ.

לוגו צלם ים
לוגו צלם ים…

(עוד מתוך האתר)   "הפן הסביבתי בצלם ים – השמירה על איכות הסביבה, הפחתת הפגיעה האקולוגית באוויר בים ביבשה ומניעת הפגיעה בחי הוא נר לרגליו של אתר "צלם ים". השאיפה לחיים בר-קיימא מותנית בהגברת המודעות הציבורית לשמירה על הניקיון, הגברת האכיפה והשיטור כנגד מפגעים תברואתיים, הקמת תשתיות נרחבות של פינוי פסולת, הגנה על שמורות הטבע והחופים ומציאת חלופות ידידותיות לעתיד ירוק. אנו מקדמים ותומכים בהפעלת יוזמות פרטיות, פעילויות קהילתיות, הרצאות חינוכיות וכשצריך אז גם מחאות. אנו פועלים בשיתוף פעולה עם ארגונים פרטיים, עירוניים, ממשלתיים וחוץ ממשלתיים (NGO’s). אנו בצלם ים אוהבים את נפלאות העולם ואת הים בפרט. אנו רואים עצמנו מחויבים למטרה ונחושים בדרכנו להגשמת החזון של אוויר צלול וים נקי. מעוניינים להעניק באהבה את שהטבע מעניק לנו ללא כל תמורה: חיים"

גלישה,רכיבה וריצה מהנה לכולנו:)

צורי

תגובה אחת על הפוסט “צלם ים – "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *